top of page

Zaproszenie - Konferencja Realny Wpływ

Zaktualizowano: 6 wrz 2023

Zapraszamy Państwa na konferencję pn. "Realny wpływ. Samorządy uczniowskie i młodzieżowe rady diagnozują, projektują i zmieniają w Warszawie" poświęconą aktywizacji obywatelskiej oraz wzmacnianiu wpływu młodzieży na sprawy lokalne. Konferencja jest podsumowaniem działań projektowych, w których Fundacja Civis Polonus współpracowała z trzema samorządami uczniowskimi oraz trzema młodzieżowymi radami.

Podczas wydarzenia m.in.:

  • porozmawiamy o tym, jak wspierać liderów młodzieżowych w procesie diagnozowania i wprowadzenia ważnych społecznie zmian,

  • zaprezentujemy efekty projektów zrealizowanych przez 3 rady młodzieżowe i 3 samorządy uczniowskie z Warszawy,

  • wspólnie zastanowimy się jak władze lokalne i dyrekcje szkół mogą skutecznie współpracować z młodzieżą.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności rady młodzieżowe oraz samorządy uczniowskie wraz z opiekun(k)ami!


Konferencja odbędzie się w godzinach 12:30-15:30 w Miejscu Aktywności Lokalnej przy ul. Grójeckiej 109 w Warszawie.--- Konferencja jest podsumowaniem i ostatnim działaniem projektu "Diagnozujemy, projektujemy, zmieniamy. Wzmocnienie dialogu obywatelskiego w warszawskich szkołach i dzielnicach" - pilotażowego działania realizowanego wspólnie z Centrum Komunikacji Społecznej m.st Warszawy oraz Młoda Warszawa.

Comments


bottom of page